Biz kimiz?

Mesleğin de tecrübeli elektrik ve elektronik öğretmenlerinin oluşturduğu bir takımız. Uzun yıllar süren çalışmalarımızda edindiğimiz tecrübeleri sizlerle paylaşarak eğitim alanında katkı sunmayı hedeflemekteyiz. Son beş yıl içerisinde yaptığımız robotik ve programlama eğitimleri ile Bursa da tanınan bir takım olduk.

Kurs öğretmenliğinde bilgiye sahip olmak yeterli değildir. Teorik ve pratik bilgileri aktarabilmek için formasyon bilgisine ve deneyimine de sahip olmak gerekir. Uzman bir öğretmen kadromuz var.

İlköğretim kademesinden lise ve üniversite seviyelerine kadar elektronik ve robot eğitimi veriyoruz. Öğrencilerin el becerilerini geliştirecek, tasarlama ve soyut düşünme yeteneğini arttıracak, odaklanma ve dikkat toplama düzeyini geliştirecek  kulüp çalışmaları yapıyoruz.

Farklı eğitim seviyeleri için materyaller geliştiriyoruz. İsteyen okullarımıza STEM eğitimi kapsamında danışmanlık veriyoruz.

Uludağ Üniversitesi ile ortaklaşa düzenlediğimiz Sertifika programları ile Arduino ve Robotik Kodlama Eğitimleri veriyoruz.

İlköğretim, lise ve üniversite düzeyleri için hazırlanmış eğitim programlarımız ve robotlarımız var. Özel okulların robot kulüpleri için düşünülmüş müfredat programlarımız hazır. İlköğretim ve lise öğrencilerine hazırladığımız müfredatta öncelikle elektronik temel bilgisi veriyoruz. Sensörleri, motorları ve diğer robot ekipmanlarını tanıtıyor, deneyler yapıyoruz. Ardından modüler yapıdaki robotlarımızı birlikte birleştiriyoruz. Üniversite öğrencilerine bu eğitimlerin haricinde C ve Basic dilinde mikrodenetleyici programlama eğitimi veriyoruz.

info@robotkursu.com

+90 505 394 35 95